Sākumskolas pārgājiens
25.09.2011.

Jebkuram cilvēkam ir nepieciešams izrauties no ikdienas rutīnas un doties atjaunot spēkus pie dabas krūts. Tāpēc visi sākumskolas skolēni 22.IX, priecīgā noskaņā, devās pārgājienā pie mūzikas skolotājas. 6. klases audzēkņi kopā ar savu audzinātāju bija izdomājuši visdažādākās stafetes, kuru laikā bērniem bija jāizpilda dažādi uzdevumi, kuri ir saistīti ar dabā notiekošajiem procesiem, apkārtējo kultūrvidi un arī āra dzīves pamatiemaņām.

Bērniem bija iespējams:
– uzzināt vairāk vienam par otru ārpus skolas telpām,
– praktiski darboties kopā un saprast, ko nozīmē veiksmīgs komandas darbs;
– izgaršot kārtīgas āra pusdienas;
– gūt baudu no dabas, jautrību un aktīvi pavadītu laiku.

Šādi pasākumi ļoti pozitīvi ietekmē klases saliedēšanas procesus, jo šeit viens otru var iepazīt pavisam citādā vidē un situācijās nekā tas pierasts ikdienas skolas vidē.