Skaļās lasīšanas sacensība Ogrē
25.03.2019.

Ogres kultūras centra Mazajā zālē 22. martā notika pirmais Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības Ogres reģiona fināls. Sacentās 14 lasītāji – 5. un 6. klases skolēni no piecām skolām. Dalībnieka uzdevums – 3 minūtēs pastāstīt par izlasīto grāmatu un nolasīt kādu aizraujošu fragmentu. Mūsu skolai bija gods atklāt šo pasākumu un startēt pirmajiem. Madlienas vidusskolu pārstāvēja Laura Leitāne ar Mišelas Peiveres grāmatu „Dievi un karotāji”, Nikola Markovska lasīja Valda Rūmnieka grāmatu „Madaras lādīte”, bet Harijs Jānis Pluģis – Arno Jundzes „Kristofers un Ēnu ordenis”. Paldies drosmīgajiem pirmajiem!

Bibliotekāre Edīte Lase