skolēnu uzņemšana
kalendārs
Pasākumos var notikt fotogrāfēšana vai filmēšana, fotogrāfijas var tikt izmantotas izglītības iestādes publicitātes pasākumiem.01.-12.06. Pagarinātais mācību gads.

12.06. Pedagoģiskās padomes sēde.

15.06. Sākas vasaras atvaļinājums.

visi pasākumi
vecākiem
skolotājiem

17. februārī Ogres novada Kultūras centrā notika Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novada izglītības iestāžu audzēkņu skatuves runas konkursa pirmā kārta. Kopumā 67 konkursa dalībnieki startēja piecās vecuma grupās. Madlienas vidusskolu 1. klašu grupā pārstāvēja 1. klases skolniece Evelīna Gramoļina, un 2.–3. klašu grupā – 2. klases skolniece Sanija Torbejeva, abas sākumskolas skolnieces ieguva II pakāpes diplomus. 4.–6. klašu grupā piedalījās 5. klases skolniece Terēza Elza Rone, 7.–9. klašu grupā – 9. klases skolniece Elīza Liepiņa un 10.–12. klašu grupā – 12. klases skolniece Jogita Lazdiņa. Visas trīs skolnieces ieguva godpilnos I pakāpes diplomus.

Sirsnīgu paldies sakām visām skolniecēm un skolotājām Signei Kušnirei, Marinai Dišereitei, Vijai Jēkabsonei un Zintai Saulītei par ieguldīto darbu, gatavojoties konkursam! Bija liels prieks par mūsu skolniecēm, kuras mīl dzeju un prozu, prot aizkustināt klausītājus ar lieliski izkoptu skatuves runas mākslu.

stundu saraksts
informācija
sveicam!
Madlienas vidusskolas
Darbības mērķis: ⇅

Uzdevumi: ⇅

Prioritātes: ⇅

skolēniem