Skatuves runas konkurss
02.12.2016.

1.decembrī skolā norisinājās gadskārtējais skatuves runas konkurss „Zvirbulis”. Pavisam piedalījās 15 skolēni no 1. līdz 12.klasei.

dsc07265

2.-3.klašu grupā 1.vietu ieguva Terēza Elza Rone no 2.a klases, 4.-6.klašu grupā – Undīne Dzene no 5.a klases, 7.-9.klašu grupā – Elīza Rasma Bičevska no 8.a klases, bet vidusskolas grupā uzvarēja Sanda Rācene no 11.klases, kura visus apbūra ar savu I.Ziedoņa dzejoļa „Ezers” interpretāciju.

Uz novada skatuves runas konkursu Ogrē dosies Terēza Elza Rone un Sanda Rācene.

Latviešu valodas skolotāja
Vija Jēkabsone