Skatuves runas konkurss

Konkurss notika 7. decembrī. Tajā piedalījās 18 skolas labākie daiļrunātāji. Patīkami, ka šogad bija ļoti dažāda dzejoļu izvēle, nebija prozas fragmentu. Mazāk Raiņa, Aspazijas, Vācieša un Ziedoņa dzejas, vairāk jauno autoru un mazāk pazīstamu autoru darbi. Īpaši izcēlās 1. klases skolnieces Patrīcijas Annas Rones un māsas, 3. klases skolnieces Terēzas Elzas Rones, uzstāšanās. Viņām 1. vietas savā klašu grupā un iespēja pārstāvēt skolu novadā. 4. – 6. klašu grupā 6 dalībnieki. Īpaši uzteicama Patrika Nikolaja Ozoliņa uzstāšanās. Dzejoļa tekstu runātājs papildināja ar interesantām grimasēm un žestiem. Viņam 1. vieta , arī iespēja sevi parādīt novadā. Vismazākā konkurence bija 7. – 9. klašu grupā. Vidusskolu grupā 4 runātājas. Diemžēl neviena puiša. Gan Jogitai Lazdiņai, gan Mārai Kļaviņai bija vienāds punktu skaits. 1. vieta tika piešķirta Mārai, viņa arī dosies uz novadu.