Skatuves runas konkurss
11.12.2019.

5. decembrī notika skatuves runas konkurss. Konkursā piedalījās no katras klases paši labākie runātāji. Žūrijas komisijā bija skolotājas Silvija Tutāne, Zinta Saulīte, Justīne Linde, Maruta Viduce-Ševele. Pasākumu vadīja Vija Jēkabsone. Kā atzina žūrija, dalībnieki šogad bija ļoti labi sagatavojušies.

Kamēr žūrija apkopoja rezultātus, dalībnieki un viņu atbalstītāji minēja mīklas, atbildēja uz jautājumiem, kuri saistīti ar folkloru. Par pareizām atbildēm saņēma konfektes.

Žūrija katrā klašu grupā noteica labāko runātāju, bet tālāk uz novadu tika izvirzīti skolēni:

– Evelīna Gramoļina no 1. klases,
– Sanija Torbejeva no 2. klases,
– Terēza Elza Rone no 5. klases,
– Jogita Lazdiņa no 12. klases.

Novēlēsim viņiem gatavošanās prieku un labus rezultātus novadā.

Skolotāja Vija Jēkabsone