Skolēni apmeklē Rīgas Motormuzeju

Kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros 2. un 4. klašu skolēni mācību gada ieskaņā apmeklēja Rīgas Motormuzeju.

Rīgas Motormuzejā, kas ir Baltijā lielākais, daudzveidīgākais un tehnoloģiski modernākais spēkratu muzejs, skolēniem tika dota iespēja gida pavadībā iepazīt muzeja seno spēkratu stāstus un ekspozīciju, pievēršot uzmanību būtiskākajām Latvijas un pasaules autobūves pērlēm. Ekskursijā bija iespēja iepazīties ne tikai ar muzeja unikālajiem spēkratiem, bet arī ar dažādām multimediju aktivitātēm.

2. klases skolēniem visvairāk patika atraktīvā gida stāstījums, pirmais sacīkšu auto „Sudraba bulta”, kuras motora skaņu varēja izbaudīt ”skanošajā krēslā”, kā arī daudzie neparastie senie spēkrati.

4. klases skolēnos lielāko interesi raisīja pirmā Latvijas prezidenta K.Ulmaņa automašīnas kopija, aizrāva stāstījums par auto vēsturi un „brauciens” seno laiku autobusā. Īpaši bērniem patika tas, ka muzejs kļuvis interaktīvs.