Skolēnu nometnes vasarā būs!

Nu jau vairākus gadus Ogres novada pašvaldība izsludina projektu konkursu par finanšu līdzekļu piešķiršanu papildus aktivitāšu veikšanai Ogres novada pašvaldības iestādēm. Madlienas vidusskola iesniegusi divus projektus par vasaras nometņu organizēšanu un ir saņēmusi pašvaldības finansējumu.

Izglītojoša, sporta un atpūtas nometne „Krapes ņiprie 2020” (diennakts nometne) notiks no 10.08.2020. – 15.08.2020. Nometnes kopējais dalībnieku skaits – 25. Nometne jau ceturto reizi notiks Madlienas vidusskolas Krapes filiālē un tās apkārtnē, nakšņošana telšu pilsētiņā pie skolas. Nometnē piedalās Ogres novadā deklarētie 1.–5.kl. skolēni. Dalības maksa nometnē 38 EUR. (Dalības maksu veido četrreizēja ēdināšana – 7,60 EUR dienā.)

Sporta un atpūtas nometne „Madlienas vasara 2020”. Nometne jau piekto reizi notiks Madlienas vidusskolas sporta bāzē un skolas teritorijā no 17.08.2020. – 21.08.2020. Sporta nodarbības orientētas uz diviem populārākajiem sporta veidiem skolā – volejbolu un vieglatlētiku, šogad trešais sporta veids – futbols. Nometnes plānotais kopējais dalībnieku skaits – 30. Nometnē piedalās Ogres novadā deklarētie 4.–12.kl. skolēni. Dalības maksa nometnē 22,50 EUR. (Dalības maksu veido ēdināšana – 4,50 EUR dienā.)

Pamatojoties uz šī brīža ārkārtas situāciju valstī, pieteikšanās nometnēm vēl nenotiek. Lūdzu sekojiet informācijai skolas mājas lapā un sociālajos tīklos pēc 09.06.2020.

Projektu autore un nometņu vadītāja Rita Pučekaite