SKOLĒNU PAŠPĀRVALDE – 2016
14.10.2016.

Madlienas vidusskolas neatņemama sastāvdaļa ir skolēnu pašpārvalde. Tie ir skolēni, kuri neatsaka palīdzēt, aktīvi iesaistās skolas dzīvē un arī paši ir gatavi organizēt dažādus pasākumus. 2016./2017. mācību gadā aktīvu darbību skolas dzīvē ir uzsākuši 19 skolēni. Sākot no sestās klases, skolēnu pašpārvaldē darbojas viens, divi vai varbūt pat trīs skolēni, kuri radoši izstāsta un uzklausa apkārtējo komandas biedru idejas un argumentus. Pašpārvaldes komandā darbojas arī brīvprātīgie skolēni, kuri nepieciešamības gadījumā neatteiks palīdzīgu roku un sniegs padomu. Skolēnu pašpārvalde novēl jauku, notikumiem pilnu mācību gadu!