Skolēnu pašpārvaldes dalībnieki

2020./2021.māc.g.
Aiga Rudzgaile, Heidija Rimša, Terēza Elza Rone, Daniela Eniņa, Alise Pētersone, Linda Smilškalne, Ramona Smilškalne (Pašpārvaldes prezidente), Ieva Rābe, Laura Leitāne, Keita Lamberte, Nellija Reveliņa, Jānis Daniels Dolgojs, Anita Jākobsone (Pašpārvaldes koordinatore), Alise Žurēviča, Ralfs Žurēvičs, Vineta Smilškalne, Atis Liepiņš, Paula Trence, Kristīne Jankava, Emīls Oto Birģelis, Arita Semjonova, Marta Graudiņa, Marija Uļjane, Evelīna Liepiņa, Anna Uļjane, Kristīne Povha, Ance Augšpule, Voldemārs Augšpuls, Matīss Kļaviņš (Sandija Liepa, Iluta Rubene, Emīls Ernests Zvirbulis, Elvita Bresme, Kristīne Vonoga, Annija Kļava, Edgars Mežajevs, Krišs Bičevskis)