Skolēnu Pašpārvaldes Lielā talka
24.04.2017.

Pavasaris ir spodrības, kārtības un visas dabas atdzimšanas gadalaiks. Kā jau katru gadu, aprīlī tiek atzīmēts Lielās talkas laiks, kurā katrs Latvijas iedzīvotājs pieliek roku, lai mūsu valsts kļūtu par zaļāko valsti Pasaulē.

Madlienas vidusskolas Skolēnu Pašpārvalde šogad devās talkot uz Plāteres muzeju. Visi kopā mazgājām logus, lampas un grīdas, veicām “pavasara tīrīšanu”. Paralēli apskatījām ekspozīcijas un atsvaidzinājām savas zināšanas par Madlienas pagasta vēsturi. Paldies Armandam Praličam par viesmīlīgu uzņemšanu un iespēju pavadīt Skolēnu Pašpārvaldei talku vēsturiskās un visnotaļ interesantās noskaņās!

Skolēnu Pašpārvalde