Skolēnu pašpārvaldes pārgājiens

25. maijā Madlienas vidusskolas pašpārvaldes skolēni devās pārgājienā uz Plāteres pilskalnu, lai veicinātu aktīvo dzīves veidu un vērtīgi kopā pavadītu laiku. Mērotais ceļš likās grūts, jo saule spīdēja spožāk nekā citās dienās, bet to interesantāku padarīja sagatavotais Bingo. Ikkatram skolēnam pa ceļam bija jāatrod vairākas lietas, kā maijvabole, slieka, oga un zils zieds. Ierodoties pie estrādes, mūs sagaidīja sagatavots ugunskurs, uz kura cepām desas. Pēc garšīgās maltītes Madlienas vidusskolas pašpārvaldes prezidente iepazīstināja ar sevi vēl vairāk, izmantojot spēles palīdzību. Dienas turpinājumā spēlējām meklēšanas spēli, kurā 30 sekundēs mums bija jāatrod noteikts priekšmets. Mēs uzzinājām, ka pilskalnā ik gadu notiek saulgriežu svētki, uz kuru dodas cilvēki no dažādiem Latvijas novadiem. Paldies visiem par aktīvi pavadīto laiku.

Skolēnu pašpārvaldes vārdā – J. Mūrniece