Skolotāju diena 2017
16.10.2017.

Skola – tas ir kā 12 gadus garš ceļojums, kas ir balstīts uz zināšanām, prasmēm dzirdēt un iegaumēt. Mūsu skolotāji ir kā šī ceļojuma vadītāji. Par to mēs viņiem mūžam būsim pateicīgi!

Šī gada 29.septembrī Madlienas vidusskolā tika atzīmēta Skolotāju diena. 12.klases skolēni saviem mīļajiem skolotājiem veltīja dziesmu ar pašu sacerētiem vārdiem, katru apbalvoja ar pateicību un individuālu nomināciju. Lai Skolotāju īpašo dienu padarītu nedaudz humoristiskāku, viņi minēja 12.klases izdomātas mīklas par sevi un saviem kolēģiem. Kamēr skolotāji beidzot atpūtās un baudīja savu dienu, vecākie skolas skolēni iejutās skolotāju lomās un vadīja mācību stundas. Vēlreiz vēlamies pateikt paldies visiem skolotājiem, kuri mūsu skolas dzīvi visus šos gadus ir padarījuši īpašus un neaizmirstamus! Kā arī liels paldies 11.klases skolēniem, kuri izpalīdzēja ar sporta stafešu vadīšanu sākumskolas skolēniem!

12.klase