Skolotāju diena
03.10.2016.

Šogad 3. oktobris mūsu skolā ir tā diena, kurā mēs – skolnieki sveicam savus mīļos skolotājus. Šobrīd aiz loga paveras drēgns un rudenīgs skats, taču skolotāju sirdis vienmēr būs siltas un atsaucīgas. 12. klase izlēma, ka neuzdos pildīt nekādus uzdevumus, neliks pārģērbties vai skaitīt pantiņus. Pasākumā skolotāji verēja mierīgi pasēdēt, atpūsties no mācībām un apskatīt 12. klases veikumu: skolotāju istabas video, skolēnu apsveikumu video, kā arī Esteres un Patrika muzikālo priekšnesumu. Noslēgumā visi skolotāji tika aicināti uz metodisko kabinetu, kur cienājās ar kliņģeri un tēju.

sk1

sk2