Skolotājus, vecākus un pusaudžus aicina apgūt pirmo psiholoģisko palīdzību
23.03.2021.

Veselības ministrija kopā ar pusaudžu psihoterapeitu Nilu Konstantinovu izstrādājusi pirmās psiholoģiskās palīdzības (PPP) rokasgrāmatu pusaudžiem, kurā apkopotas pamatzināšanas, tehnikas un prasmes, kas pusaudzim palīdz izvairīties no mentālās veselības problēmām, atpazīt tās un sniegt pirmo palīdzību sev pašam vai draugam.

Pusaudžu psihoterapeits, Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra vadītājs Nils Konstantinovs norāda, ka apgūt psihiskās veselības pamatprasmes mūsdienu pusaudzim ir tikpat svarīgi, kā zināt ceļu satiksmes noteikumus vai rīcību ārkārtas situācijā. “Ceru, ka Covid-19 radītās sekas liks šādu pamatapmācību jau pavisam drīz ieviest visās Latvijas skolās. Kamēr tās nav, aicinu vecākus, skolotājus, bet visvairāk – pašus jauniešus, izmantot šo rokasgrāmatu, lai parūpētos par sevi un sev tuvākajiem.”

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab