12.12.-16.12.
Izstāde „Ziemassvētku dekors”, „Labo darbu nedēļa”.

izliekam līdz plkst.16.00. pirmā semestra vērtējumus.

plkst.14.30.Pedagoģiskās padomes sēde par semestra skolēnu mācību sasniegumiem.

plkst.14.00 Sekmēs veiksmīgāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie skolas direktora skolas Aktu zālē.
- 17.00. Ziemassvētku eglīte skolas skolēniem.
- 19.00. Diskotēka.

22.12.2016.-04.01.2017.
skolēnu Ziemas brīvdienas.

par skolu

11.novembrī, Latvijai tik nozīmīgajos svētkos, skolā tika atzīmēta „Spēka diena” par godu valsts brīvības cīnītājiem – mūsu varoņiem. Spēka dienā skolēniem tika dota iespēja pierādīt sevi 4 kontrolpunktos. Visas dienas garumā, katrā starpbrīdī, skolēni varēja pievilkties, piepumpēties, cilāt hanteles un pēc 20 pietupienu veikšanas uz laiku sēdēt, tā sauktajā, krēsliņā. Pasākuma autori – skolēnu pašpārvalde, šo pasākumu veidoja ar domu saliedēt klases, atbalstot vienam otru. Par spēcīgāko tika atzīta 5.klase, spēcīgāko zēnu – Elvis Veinbergs (5.klase), taču spēcīgākā no daiļā dzimuma pārstāvēm – Gerda Sedoja (10.klase).

aktuāli

rakstu arhīvs