„Atvadas no sākumskolas” 4. klases skolēniem (plkst. 17:00).

Izliekam semestra un gada vērtējumus 1.-8. un 10.-11. klašu skolēniem.

Pedagoģiskās padomes sēde (plkst. 13:00).

Skolas Karoga svētki.

jūnijs: ⇅

11.novembrī, Latvijai tik nozīmīgajos svētkos, skolā tika atzīmēta „Spēka diena” par godu valsts brīvības cīnītājiem – mūsu varoņiem. Spēka dienā skolēniem tika dota iespēja pierādīt sevi 4 kontrolpunktos. Visas dienas garumā, katrā starpbrīdī, skolēni varēja pievilkties, piepumpēties, cilāt hanteles un pēc 20 pietupienu veikšanas uz laiku sēdēt, tā sauktajā, krēsliņā. Pasākuma autori – skolēnu pašpārvalde, šo pasākumu veidoja ar domu saliedēt klases, atbalstot vienam otru. Par spēcīgāko tika atzīta 5.klase, spēcīgāko zēnu – Elvis Veinbergs (5.klase), taču spēcīgākā no daiļā dzimuma pārstāvēm – Gerda Sedoja (10.klase).

rakstu arhīvs