Spēka diena Madlienas vidusskolā
23.11.2018.

16. novembrī par godu Latvijas 100 gadiem Madlienas vidusskolā norisinājās ikgadējā Spēka diena, kurā notika cīņa starp trim klašu grupām virves vilkšanā. No katras klases virvi varēja vilkt 3 spēcīgākie zēni un 3 ņiprākās meitenes. Starp klasēm bija spraigas cīņas, un komandas ne brīdi nepameta cīņas spars. 1.–4. klašu grupā visspēcīgākie izrādījās paši lielākie – 4. klase, 5.–8. klašu grupā uzvarēja 8. klase, bet 9.–12. klašu grupā norisinājās vispraigākās un nervus kutinošākās cīņas, taču beigās spēcīgākā izrādījās 11. klases komanda. Šis pasākums lieliski parādīja katras klases savstarpējo sadarbošanos un radīja milzīgu kopības sajūtu.

Madlienas vidusskolas skolēnu pašpārvalde