12.12.-16.12.
Izstāde „Ziemassvētku dekors”, „Labo darbu nedēļa”.

izliekam līdz plkst.16.00. pirmā semestra vērtējumus.

plkst.14.30.Pedagoģiskās padomes sēde par semestra skolēnu mācību sasniegumiem.

plkst.14.00 Sekmēs veiksmīgāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie skolas direktora skolas Aktu zālē.
- 17.00. Ziemassvētku eglīte skolas skolēniem.
- 19.00. Diskotēka.

22.12.2016.-04.01.2017.
skolēnu Ziemas brīvdienas.

par skolu

20. aprīlī Ogrē notika pasākums ,,Ogres novada sportiskākā 7. klase”, kuru atbalstījām arī mēs, Madlienas vidusskolas skolēni. Pasākuma pamatideja – četras Zemes stihijas – Uguns, Zeme, Gaiss un Ūdens. Katras klases uzdevums bija atrast pēc kartes Ogres pilsētā četrus kontrolpunktus, kas bija saistīti ar šīm stihijām. Sasniedzot mērķi, skolēniem vajadzēja veikt gan sportiskus, gan intelektuālus uzdevumus. Laiks mūs nelutināja, bija auksts, lija, bet padoties nedomājām. Nonākot pēdējā kontrolpunktā, kāds pirmo reizi ņēma rokās airus, bet izdevās. Bijām nosaluši, bet karsta tēja mūs sasildīja, un visvairāk mūs iepriecināja doma, ka esam vienots kolektīvs. Sapratām, ka katrā no mums ir visas šīs dabas stihijas, un katrs  esam tik dažāds, bet kopā mēs spējam būt komanda.

Scan20001

aktuāli