Studiju iespējas ārzemēs
15.01.2019.

15.janvārī skolā pie vidusskolēniem viesojās organizācija Dream Foundation. Tā ir dibināta 2008. gadā. Vairāku gadu laikā tā ir attīstījusies par veiksmīgu Eiropas līmeņa organizāciju, kas sniedz informāciju par studijām ārzemēs. Šobrīd organizācija darbojas 10 Eiropas valstīs. Šo gadu laikā palīdzējuši uzsākt studijas ārzemēs gandrīz 3000 cilvēkiem.

Pārstāvis no Dream Foundation sniedza informāciju par iespējām pieteikties vairāk kā 50 augstskolām Eiropā, kas piedāvā aptuveni 7000 pilna laika studiju programmas angļu valodā. Tādejādi var atrast daudzas interesantas mācību programmas, studiju vietas un augstskolas, kas piedāvā dažādas mācību metodes. Organizācija cenšas šo izvēli padarīt arvien plašāku. Visas sadarbības augstskolas iepriekš tiek rūpīgi izvērtētas, lai nodrošinātu augstu studiju kvalitāti.