Sveicam!
12.12.2015.

Novembra mēnesī Ogres novada skolēniem bija iespēja piedalīties Regīnas Ezeras konkursā, rakstot jaunrades darbu par tēmu „Mazi portreti”, kam varēja pievienot arī ilustrāciju. 10. decembrī Ogres Centrālajā bibliotēkā notika apbalvošanas pasākums, uz kuru bija uzaicināti arī Madlienas vidusskolas skolēni. Pavisam konkursā piedalījās 70 audzēkņi no 5. līdz 12. klasei. Vidusskolu grupā Montai Meikališai (11.kl.) un Aigai Pīķei (12.kl.) – 2. vieta. Linda Elīza Lapsa (11.kl.) ieguva atzinību. Meitenes konkursam sagatavoja latviešu valodas skolotāja Zinta Saulīte.

Ezeras konkurss_10_12_2015 005(1)

Ezeras konkurss_10_12_2015 009