12.12.-16.12.
Izstāde „Ziemassvētku dekors”, „Labo darbu nedēļa”.

izliekam līdz plkst.16.00. pirmā semestra vērtējumus.

plkst.14.30.Pedagoģiskās padomes sēde par semestra skolēnu mācību sasniegumiem.

plkst.14.00 Sekmēs veiksmīgāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie skolas direktora skolas Aktu zālē.
- 17.00. Ziemassvētku eglīte skolas skolēniem.
- 19.00. Diskotēka.

22.12.2016.-04.01.2017.
skolēnu Ziemas brīvdienas.

par skolu

“Tauriņu balsis”

20. maijā Madlienas vidusskolas sākumskolas koristi devās uz Suntažiem, kur norisinājās 1.- 4.klašu koru festivāls “Tauriņu balsis”. Estrādē bija salidojuši odi, bizbizmārītes, bites, spāres, taureņi, mušas, kā arī sanākuši sienāži un vardes no Ogres un Ķeguma novadiem.

Festivālā piedalījās deviņi bērnu kolektīvi no Ogres un Ķeguma novadiem. Kopā ar individuālajiem dalībniekiem estrādi piepildīja 350 dalībnieki.

Paldies pasākuma organizatoriem par uzņemšanu, par skaistajiem taureņiem, par silto putru un dzērienu, par rotaļām pēc pasākuma.  Pasākuma dalībniekiem brīvaja laikā bija iespēja apskatīt skolas muzeju, uzkāpt pils tornī un iepazīties ar Suntažu katoļu baznīcu.

S-3

aktuāli