Izliekam I semestra vērtējumu.

Pedagoģiskās padomes sēde.

Zinātniskās darbnīcas 5.-9.klašu skolēniem.

Ziemassvētku pasākuma mēģinājums.

Liecību izsniegšana.

22.12.–6.01
Skolēnu Ziemas brīvdienas.
par skolu

LR Aizsardzības ministrijas lekcija

13. novembrī skolā viesojās LR Aizsardzības ministrijas pārstāvji, lai plašāk iepazīstinātu skolēnus ar aizsardzības jomu un tās nepieciešamību Latvijā. Vidusskolēniem bija iespēja uzzināt par profesijām, kas cieši saistītas ar aizsardzības jomu, par nepieciešamo izglītību, par aizsargu ikdienu un apmācībām ar citu valstu aizsargiem. Aktīvi piedaloties diskusijās, skolēniem tika pasniegtas dažādas piemiņas balvas. Skola saņēma vērtīgu un skaistu dāvanu – grāmatu „Latvijas stāsts”.

Svētku piemiņas zīme

Ik gadu skolas pagalma galvenajā zālājā tiek veidotas dažādas piemiņas zīmes no svecēm. Sveču gaismā pieminām kritušos varoņus un aizdomājamies par mūsu valsts brīvību un tās nozīmi. Šogad sveces tika sakārtotas LV 100 formā, tā simbolizējot mūsu skolēnu kluso pateicību varoņiem, kas valsts brīvības vārdā atdeva pat savas dzīvības.

Tince Mūrniece, 11.kl.

aktuāli