Tikšanās ar rakstnieci Eviju Gulbi
20.09.2020.

Septembris tradicionāli ir Dzejas dienu mēnesis, arī Madlienas vidusskolā. Šoreiz jauku pārsteigumu sagādāja Madlienas pagasta bibliotēkas atsaucīgās bibliotekāres D. Liepa un A. Kalniņa.

17. septembrī sākumskolā viesojās bērnu dzejniece un rakstniece Evija Gulbe, ar kuras daiļradi skolēni jau ir pazīstami. Bērni ar lielu aizrautību lasījuši viņas jaunākās grāmatas par žurkulēnu Koko un Riko piedzīvojumiem.
Dzejniece atraktīvā veidā iepazīstināja bērnus ar saviem dzejoļiem, uzdodot mīklas, iesaistot ar kustībām, veidojot krāšņu varavīksni. Katrs skolēns par piemiņu saņēma E. Gulbes dzejolīti, ko ilustrējusi viņas grāmatu māksliniece Linda Lošina.