Tikšanās skolu sadraudzības salidojumā Kuldīgas ģimnāzijā
10.05.2016.

Jau 18 gadu garumā vairākas Latvijas izglītības iestādes – Saldus 2.vidusskola, V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija, Aizputes vidusskola, Jūrmalas valsts ģimnāzija un jau otro gadu arī Madlienas vidusskola tiekas sadraudzības skolu salidojumos. Sākotnēji skolas vienoja kopīgi veidotas un realizētas komerczinību programmas, kuras skolēnus rosināja gatavoties un izglītoties uzņēmējdarbības vidē. Šobrīd izveidojušās draudzīgas, radošas un jēgpilnas savstarpējās attiecības skolotāju, administrācijas un skolēnu starpā.

Mūsu skolas skolēni 6.maijā viesojās V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijā, kur kopā ar skolotāju A.Jākobsoni un skolas direktoru E.Viņķi piedalījās kuldīdznieku sagatavotajās aktivitātēs – ekskursijās pa pilsētu, apmeklēja Rātsnamu un pilsētas vēstures muzeju. Visus priecēja Kuldīgas skolēnu sagatavotā teātra izrāde, erudīcijas spēle un diskotēka vakara noslēgumā.

Nākamā tikšanās pēc gada – Madlienā