04.-07.05. Valsts svētku brīvdienas (5.maijs jāatstrādā 13.maijā).

10.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 9. un 12.klašu skolēniem.

10.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Ogrē.

11.05. Mātes dienas koncerts.

12.05. Pēdējais zvans 9.un12.kl.skolēniem.

13.05. Sadraudzības skolu salidojums (Aizputes vsk., V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija, Jūrmalas VĢ, Saldus vsk.).

18.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Madlienas vsk.

29.05. 4.klases skolēnu Atvadas no sākumskolas.

29.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 1.- 8. un 10.-11.klašu skolēniem.

30.05. Pedagoģiskās padomes sēde.

31.05. Skolas Karoga svētki. Vasaras ieskaņas koncerts.

31.05. Ģimenes diena Krapes filiālē.

Jūnijs: ⇅

Augusts: ⇅

par skolu

Tikšanās skolu sadraudzības salidojumā Kuldīgas ģimnāzijā

Jau 18 gadu garumā vairākas Latvijas izglītības iestādes – Saldus 2.vidusskola, V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija, Aizputes vidusskola, Jūrmalas valsts ģimnāzija un jau otro gadu arī Madlienas vidusskola tiekas sadraudzības skolu salidojumos. Sākotnēji skolas vienoja kopīgi veidotas un realizētas komerczinību programmas, kuras skolēnus rosināja gatavoties un izglītoties uzņēmējdarbības vidē. Šobrīd izveidojušās draudzīgas, radošas un jēgpilnas savstarpējās attiecības skolotāju, administrācijas un skolēnu starpā.

Mūsu skolas skolēni 6.maijā viesojās V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijā, kur kopā ar skolotāju A.Jākobsoni un skolas direktoru E.Viņķi piedalījās kuldīdznieku sagatavotajās aktivitātēs – ekskursijās pa pilsētu, apmeklēja Rātsnamu un pilsētas vēstures muzeju. Visus priecēja Kuldīgas skolēnu sagatavotā teātra izrāde, erudīcijas spēle un diskotēka vakara noslēgumā.

Nākamā tikšanās pēc gada – Madlienā

aktuāli