Volejbola sacensības Igaunijā

15. un 16. martā Madlienas vidusskolas jauktā komanda piedalījās volejbola sacensībās Igaunijas pilsētā Viljandē. Šo iespēju mēs ieguvām, uzvarot Latvijas Republikas skolēnu sporta spēļu vidusskolas kausā. Komanda startēja neprofesionāļu līgā, un sacensību formāts bija 3 zēni un 3 meitenes. Šajā grupā sacensībās piedalījās 13 komandas, kuras tika sadalītas 4 grupās. Spēles norisinājās līdz 2 setu uzvarai līdz 21 punktam ar vismaz 2 punktu pārsvaru.

Pirmajā dienā norisinājās 3 spēles, kuras visas tika uzvarētas. Pēc pirmās dienas komanda bija četriniekā. Otrajā dienā norisinājās galvenās spēles. Pusfināls tika uzvarēts, bet cīņā par zeltu mazliet pietrūka cīņas spara un veiksmes, rezultātā izcīnīta 2. vieta. Komandā spēlēja Māra Kļaviņa, Ramona Smilškalne, Luīze Madara Dzene, Elīna Vosveniece, Emīls Smilškalns, Kristers Sams, Eduards Praličs, Emīls Oto Birģelis. Par komandas pārsteigumu tika atzīts Eduards Praličs, bet kā labākais spēlētājs – Māra Kļaviņa.

Paldies treneriem – Miervaldim Līcītim un Ritai Pučekaitei – par uzmundrinošiem vārdiem un nezūdošo ticību jauniešiem, kā arī Madlienas vidusskolai un Madlienas pagasta pārvaldei par finansiālu atbalstu. Divas dienas kopā ar mums pavadīja, uzmundrināja un izvadāja šoferītis Valdis Kušnirs. Paldies arī viņam.

Māra Kļaviņa