Ziemassvētku filmu vilciens
18.12.2014.

18. decembrī skolā notika tērpu parāde, tēma – „Ziemassvētku filmas.” Pēc izlozes principa katrai klasei tika iedalīta filma, kura pēc brīvas izvēles bija jāprezentē. Redzējām gan Grinču, gan visiem pazīstamo Kevinu, iepazināmies ar Elfu, ziemeļbriedīti Niko, zvēriem no Madagaskaras un daudziem citiem. Sākumskolas bērni rādīja rūķu, sniegpārsliņas, ziemeļbriežu, karaļu un karalienes priekšnesumus. Klašu priekšnesumi padarīja Ziemassvētku gaidīšanas laiku jaukāku!