Ziemassvētku ieskaņas koncerts
19.12.2017.

Ziema un Ziemassvētki ir mīlestības, piedošanas un saticības laiks. Nereti šis laiks tiek aprakstīts grāmatās, dzejoļos un dziesmās. Caur Ziemassvētku dziesmām un dzejoļiem gaidīšanas laiks mums ikvienam šķiet patīkamāks un sirdij tuvāks. 19. decembra Madlienas vidusskolas aktu zālē 1.-4. klašu koris, pamatskolas un vidusskolas ansamblis, kā arī talantīgie solo dziedātāji iepriecināja skolēnus un skolotājus, sagatavojot sirsnīgu koncertu ar skaistām Ziemassvētku dziesmām.