22.janvāris
Sniega diena 1.-4.klašu skolēniem.

22.-26.janvāris
Konkurss „Atmini skolotāju”.

23.janvāris
Diskotēka sākumskolas skolēniem.

25.janvāris
Skatuves runas konkurss svešvalodā.

30.janvāris
Konkurss „Gardēdis” 5.-12.klašu skolēniem.

31.janvāris
Skolas padomes sēde.

Februāris: ⇅

Marts: ⇅

Aprīlis: ⇅

Maijs: ⇅

Jūnijs: ⇅

par skolu

Par gandrīz tikpat drošu pasākumu kā Ziemassvētki decembra nogalē, nu jau vairākus gadus kļuvusi īsta Somijas Ziemassvētku vecīša viesošanās Madlienas vidusskolā. Šogad, 5.decembrī, viņu pavadīja arī Ziemeļbriedis Rūdolfs, kuram tik ļoti patika mūsu skolēnu sarūpētie priekšnesumi, ka viņi nolēma apciemot arī bērnudārza bērnus, lai palūkotos, kā viņiem tur klājas. Tālo viesu maisos bija gan saldumi 1.-4.klašu skolēniem, gan laipnu rūķu darinātas vilnas zeķītes, kuras aukstajās ziemas dienās sildīs visus 1.-7.klašu bērnus. Kā ik gadu Ziemassvētku vecītis izjautāja bērnus, kā viņiem klājies, bija patīkami, ka vairāki skolēni prata sarunāties ar viesiem angļu valodā. Un spēkā palika solījums – ja bērni labi mācīsies un uzvedīsies, var gadīties, ka arī 2015.gada nogalē sirsnīgais vīrs Harijs Norrbaks atkal lūkosies uz Madlienas pusi.

aktuāli

rakstu arhīvs