Ziemassvētku vecīša viesošanās
05.12.2014.

Par gandrīz tikpat drošu pasākumu kā Ziemassvētki decembra nogalē, nu jau vairākus gadus kļuvusi īsta Somijas Ziemassvētku vecīša viesošanās Madlienas vidusskolā. Šogad, 5.decembrī, viņu pavadīja arī Ziemeļbriedis Rūdolfs, kuram tik ļoti patika mūsu skolēnu sarūpētie priekšnesumi, ka viņi nolēma apciemot arī bērnudārza bērnus, lai palūkotos, kā viņiem tur klājas. Tālo viesu maisos bija gan saldumi 1.-4. klašu skolēniem, gan laipnu rūķu darinātas vilnas zeķītes, kuras aukstajās ziemas dienās sildīs visus 1.-7. klašu bērnus. Kā ik gadu Ziemassvētku vecītis izjautāja bērnus, kā viņiem klājies, bija patīkami, ka vairāki skolēni prata sarunāties ar viesiem angļu valodā. Un spēkā palika solījums – ja bērni labi mācīsies un uzvedīsies, var gadīties, ka arī 2015. gada nogalē sirsnīgais vīrs Harijs Norrbaks atkal lūkosies uz Madlienas pusi.