Jaunais mācību gads – pārmaiņu laiks

Skaists, saulains, mazliet dzestrs atnāca 1. septembris. Sajūtas visdažādākās – citam vēl gribas pabūt vasarā, rītos ilgāk pagulēt, taču kādam ir vēlme ātrāk satikt klasesbiedrus, skolotājus un būt skolas rosīgajā un interesantajā dzīvē. Īpašs šis jaunais mācību gads ir pirmklasniekiem, kuri tikai uzsāk savas skolas gaitas un pamazām iepazīst skolēna dzīvi. Ar citādām izjūtām skolas durvis vēra 5. klases audzēkņi, jo nu viņi vairs nebūs sākumskolēni, bet gan nopietni pamatskolēni ar vēlmi uzzināt daudz jauna. Pārdomu rosinošs 1. septembris atnāca 10. klases jauniešiem, un viņi jūtas pieaugušāki, atbildīgāki un arī prātīgāki. Lai visiem darbīgs, interesants un jaunām zināšanām bagāts 2014./2015. mācību gads!

Madlienas vidusskolas skolotāja Zinta Saulīte

5. klases iespaidi un apņemšanās

5. klases skolēni Madlienas vidusskolā jūtas labi, kaut šis rudens viņiem ir īpašs, jo no sākumskolas pārnākuši uz pamatskolas klasēm Bērni jūtas lielāki, gudrāki un drosmīgāki. Patīk, ka var staigāt no kabineta uz kabinetu, tas pat rada prieku, un ir interesanti – kā sporta stundā – skrien augšā, tad lejā. Nākas satikties ar daudziem jauniem un brīnišķīgiem skolotājiem, un katrs māca savu mācību priekšmetu. 5. klase ir priecīga par jauko un sirsnīgo audzinātāju Daivu Lūsi. Skolēni ir pilni apņēmības labi un apzinīgi veikt mācību darbu.

10. klase – tā ir atbildība

Ir tikko iesācies jaunais mācību gads, tāpēc īsti neesmu sajutusi atšķirību no pamatskolas. Domāju, ka īstais vidusskolas gars nāks pēc iesvētībām. Ceru, ka vidusskolas gadi būs neaizmirstami, piedzīvojumu un trakulības pilni.

Gerda Sedoja

Mācoties 10. klasē, jūtos piederīga „lielajiem”. 1. septembris bija īpašs, jo satikām jauno klases audzinātāju. Pārsteigums bija divas pirmās klases. No vidusskolas sagaidu daudz piedzīvojumu un jaukus brīžus, arī jaunas zināšanas, kas noderēs dzīvē.

Sanita Rešinska

Kā 10. klases skolniece jūtos atbildīgāka, vēlos kļūt atklātāka un iepazīt vairāk savus klasesbiedrus. Centīšos pilnveidot savas zināšanas un ceru, ka būs labas atzīmes. Vidusskolu vēlos pavadīt ar jautriem notikumiem, lai, aizejot mācīties tālāk, atcerētos šos trīs gadus.

Airita Tirša

10. klasē jūtu atšķirību, kā ir būt par pamatskolnieci un kā par vidusskolnieci. Ceru, ka jutīšos labi – it kā apmeklēju to pašu skolu, taču māca citi skolotāji un arī klases kolektīvs ir mainījies.

Undīne Piterniece

Es jūtos pavisam parasti, vienīgi ir jauni mācību priekšmeti. Vislabāk laikam būs iesvētībās, jo tikai tad sajutīšos kā īsta 10. klases skolniece. Ceru, ka skolotāji būs labestīgi un saprotoši. Vēlos būt centīgāka un uzlabot savas sekmes.

Sintija Piterniece

10. klasē jūtos savādi, jo esmu atnākusi no citas skolas, zinu, ka vidusskolā būs nopietni jāmācās – būs augstākas prasības, citi mācību priekšmeti un jaunas atklāsmes. Vidusskola ir posms starp bērnu, jaunieti un pieaugušo, tas ir pārejas periods, kas palīdz sagatavoties turpmākajai dzīvei.

Linda Elīza Lapsa