Esi sveicināta, skola!

Dienas gaišās stundas aizvien sarūk, siltos vasaras vakarus pamazām nomaina dzestrs drēgnums, dārzos uzzied greznās gladiolas un košās asteres… un viss kopā liecina, ka jaunais mācību gads vairs nav aiz kalniem.

Arī šogad, kā katru gadu, saviem skolēniem, skolotājiem, skolas darbiniekiem un skolēnu vecākiem durvis vērs un aicinās uz tikšanos mūsu Madlienas vidusskola.

Skola, kādus Tu vēlies sastapt savus nākamos skolēnus – pirmklasniekus? Biklus, nobijušos, bet varbūt ar vēlmi apgūt zināšanas un jaunas gudrības?

Kādus Tu gribētu redzēt tos skolēnus, kuriem liekas, ka viņi jau visu zina un vienmēr to ir zinājuši? Atpūtušos, karstajos vasaras saules staros enerģiju uzņēmušus un ar vēlmi darboties?

Kādi Tev liekas absolventi? Pārliecināti par sevi? Vai viņi zina, ko dzīvē grib sasniegt, kad atstās Tavus trokšņainos gaiteņus? Bet nebēdā, skola, Tev būs iespēja jaunajā mācību gadā palīdzēt rast atbildes uz šiem dzīvē tik ļoti svarīgajiem jautājumiem.

Skolotāji, lai jums neizsīkstoša enerģijas plūsma! Vecāki, esiet vienmēr blakus saviem bērniem ar padomu, ar paraugu, ar palīdzību!

Madlienas vidusskolas kolektīvs savus skolēnus un viņu vecākus uz jaunā mācību gada svinīgu atklāšanu skolas pagalmā gaidīs 1.septembrī plkst. 8.30, pēc tam skolēnu vecāki un darbinieki aicināti uz nelielu muzikālu sveicienu svētkos un tikšanos ar Madlienas pagasta pārvaldes darbiniekiem un skolas vadību.

Krapes filiāles kolektīva skolēnus un viņu vecākus gaidīs 1. septembrī plkst. 10.00 uz jaunā mācību gada atklāšanas pasākumu un tikšanos ar skolas vadību.

Uz sadarbību jaunajā mācību gadā!

Madlienas vidusskolas direktors Edgars Viņķis