Ziemassvētku pasākums

Pēdējā mācību diena skolā 18. decembrī noslēdzās ar Ziemassvētku pasākumu 1.-12. klašu skolēniem ” Ziemassvētki – brīnumu laiks”. Ludziņas varoņi lika padomāt par daudzu Latvijas ģimeņu ikdienu, kad vecāku darba diena ir gana gara un noslogota, bet vakarā mājās gaida bērni ar savu sapni par Ziemassvētku vecīti un svētku sajūtu radīšanu. Nenovērtējams ir vecmāmiņas padoms – Ziemassvētku laiks ir brīnumains ar to, ka ikviena vēlēšanās var piepildīties. Tālajā Lapzemē Ziemassvētku vecītis ar saviem palīgiem elfiem cītīgi strādā, gatavojot dāvanas un nosūtot tās adresātiem. Saņemot vēstuli no mazās meitenītes, viņš steidz piepildīt viņas vēlēšanos – Ziemassvētkus svinēt ģimenes lokā ar mammas ceptām piparkūkām un tēta gādātu eglīti. Galvenās lomas izrādē atveidoja 12. klases skolēni, bet klašu kolektīvi bagātināja uzvedumu ar dziesmām un dejām. No Ziemassvētku vecīša dāvanas saņēma visi klašu kolektīvi, jo aizsūtītās vēstules bija sirsnīgas un vēlējumiem bagātas.

 IMGP0391

IMGP0400

IMGP0407 (1)

IMGP0437

IMGP0453

IMGP0476

IMGP6010

IMGP6016 (1)

IMGP0462

IMGP0488

IMGP0497