Dzejas gadagrāmatas „Garā pupa” atvēršanas svētki

Šogad jau 8. septembrī Latvijā sākās Dzejas dienas. Pirmie to atklāja bērnu dzejnieki, kuri sarūpējuši gadagrāmatu „Garā pupa”. Uz grāmatas atvēršanas svētkiem bija aicināti arī mūsu skolas skolēni Tince Mūrniece un Rainers Kriškāns. Viņu aizsūtītie dzejoļi iekļauti jaunās grāmatas nodaļā „Sākums” kopā ar vēl 41 bērna dzejoļiem no visas Latvijas. Pasākumā dzeju lasīja vairāki pazīstami autori, piem., Uldis Auseklis, Leons Briedis, Māris Salēns u.c. Dzejas dienas pasākumu vadīja dzejniece Inese Zandere. Pasākuma „varavīksni” uzzīmēja krāsainie baloni, spilgti veidotie zīmējumi uz ekrāna. Pirmo reizi bijām AB dambja Noasa radošajā darbnīcā. Interesanti.

Pasākuma nobeigumā godināja uzvarētājus, piešķirot 2 nominācijas- diploms Atzinības pupa un diploms Dižpupa. No 43 grāmatā publicētajiem autoriem 11 saņēma Atzinības pupas diplomu, 2 Dižpupas diplomu. Prieks, ka abi mūsu jaunie dzejnieki ieguva diplomu Atzinības pupa un vairākas jaukas pārsteiguma balvas. Foto viņi kopā ar dzejnieci un pasākuma žūrijas locekli Inesi Zanderi. Vēlam jaukus dzejoļus turpmāk, piedalīties konkursos, neapsīkt radošajai iedvesmai!

Skolotāja S.Tutāne

picsart_09-08-02-58-30

20160908_182023-1024x576

20160908_182037-1-1024x576