Saules mūžu Latvijai

17. novembrī plkst. 1300 Madlienas vidusskolā notika Latvijas Valsts neatkarības pasludināšanas 98. gadadienai veltīts svētku pasākums „Saules mūžu Latvijai”. Arī šogad svinīgo pasākumu atklājām ar Latvijas valsts himnas „Dievs, svētī Latviju!” kopdziedājumu, pasākuma dalībniekus uzrunāja Madlienas vidusskolas direktors Edgars Viņķis un Madlienas pagasta pārvaldes vadītājs Ojārs Atslēdziņš, tradicionāli notika sekmēs veiksmīgāko 9.- 12. klašu skolēnu svinīga sveikšana. Svētku koncertu dziesmās, dejās un dzejā nodrošināja Madlienas vidusskolas interešu izglītības kolektīvi: 2.-4. klašu koris – diriģente  Ilze Sprance, deju kolektīvs „Lienīte” ar  1.-3.kl., 4.-5.kl., 6.-7.kl. un 7.-9. klašu grupām – vadītāja Vineta Tumane, uzstājas  teātra pulciņš – vadītāja Aelita Niedrīte, skaņdarbus atskaņoja instrumentālās mūzikas pulciņa dalībnieki – vadītājs Andis Bičevskis, dziedāja 3.-5. klašu zēnu ansamblis kopā ar vidusskolniecēm Esteri Ozoliņu un Eviju Korovacku. Par koncerta noformējumu rūpējās mājturības pulciņš, skolotājas Ilzes Smilškalnes vadībā.  Koncertu vadīja 10. klases skolēni Māra Kļaviņa un Raimonds Batura.

img_8946

img_8942

img_8949

img_8954

img_8962

img_8968

img_8973

img_8976

img_8977

Latvijā mēs dzīvojam,
Latvijā mēs elpojam,
Visi kopā vēlējām –
Saules mūžu Latvijai.

Sekmēs veiksmīgākie 9.- 12. klašu skolēni

mm

Ērika Bogdanova, Laura Krupskaja – 9.klase, Māra Kļaviņa, Rainers Krikškāns – 10.klase, Evija Korovacka, Krista Klesmane – 11.klase, Undīne Piterniece, Sanita Rešinska, Airita Tirša – 12.klase