Swedbank Skolu programmas lekcija

30.janvārī Madlienas vidusskolā viesojās Swedbank pārstāve un tikās ar  9., 10. un 11.klases skolēniem. Iejūtoties bankas kredītkomitejas speciālistu lomās, stundas laikā skolēni apguva tematu par aizņēmumu veidiem un izzināja kreditēšanas procesa principus, kā arī noskaidroja – vai un kā pats aizņēmējs var ietekmēt finansēšanas nosacījumus. Skolēni iepazinās ar vairākiem reāliem gadījumiem, kuros bankas klienti lūdz aizņēmumu, veica aprēķinus, izvērtēja situācijas, lai pieņemtu un pamatotu lēmumu par aizņēmuma piešķiršanu.

Klases stundā skolēni iejūtoties personīgo finanšu konsultanta lomā, apguva tematu par sava budžeta plānošanu un uzkrājumu veidošanu. Stundas gaitā skolēni iepazinās ar vairākiem reāliem gadījumiem, ar kuriem klienti vēršas pie bankas konsultantiem, un kopā ar bankas ekspertu radīja risinājumus veiksmīgai personīgo finanšu plānošanai.

Swedbank Skolu programmas lekcijas ir izstrādātas, vadošajiem bankas speciālistiem, sadarbojoties ar izglītības programmu “Iespējamā misija”. Tās ietvaros bankas eksperti saistošā un saprotamā veidā dalās zināšanās ar vidusskolas skolēniem par dažādiem finanšu prasības jautājumiem, kas papildina ekonomikas mācību programmu.