Konkurss “Gudrinieks”

No 23.-27. martam Madlienas sākumskolas bērniem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas konkursā “Gudrinieks”. Skolēni parādīja savas zināšanas netradicionālos, neikdienišķos un citāda veida uzdevumos – krustvārdu mīklās, atjautības uzdevumos, likumsakarībās sakāmvārdos, norisēs dabā. Rezultātā veiksmīgākie bija 1.a klasē – Salvis Rudzgailis, Denīze Nora Dzene, Alise Streile; 2.a klasē – Liene Šķēla, Heidija Rimša, Sandija Liepa; 3.a klasē – Raivis Andriksons, Haralds Veide, Patriks Nikolajs Ozoliņš; 3.c klasē – Laura Leitāne, Harijs Jānis Pluģis, Kristians Balodis; 4.a klasē – Paula Trence, Marta Ramona Graudiņa, Justs Liepiņš.

Tika konstatēti arī glītāko rokrakstu īpašnieki – 1.a klasē-Samanta Šmate, 2.a klasē – Ieva Kleinberga, Terēza Elza Rone, 3.a klasē- Artūrs Trūba, Sofija Rudņika, 3.c klasē – Letīcija Elizabete Ekkerte, Elīza Tirzmaliete,  4.a klasē – Daniela Eniņa, Ksenija Aļhimoviča.