Skatuves runas konkurss

13.decembrī norisinājās ikgadējais skatuves runas konkurss  1.-12.klasei, kopā piedaloties 21 skolēnam. 1.klašu grupā dzejoļus skaitīja Donats Runcis- Rainis „Visi desmit”, Elizabete  Mača – Uldis Auseklis „Skudru pasaka”, bet Sanija Torbejeva, skaitot  dzejoli Rainis „Mākonītis un mākonīte”,  ieguva 1. vietu.

2.-3. klašu grupā dzejoļus skaitīja 2. klases  skolniece Patrīcija  Anna Rone, ar Laimoņa  Pēlmaņa dzejoli  „Slimie  runčukiņi” iegūstot  1. vietu savā klašu grupā un iespēju pārstāvēt Madlienas vidusskolu arī Ogres novadā. Pateicību par piedalīšanos saņēma Roberts Miks Mačs no 2.klases ar Jāzepa Osmaņa dzejoli „Pēc piena” un Arīna Binkjavičus no 3.klases ar Guntas Ristamecas dzejoli „Ja es varētu”.

4.-6. klašu grupu pārstāvēja 4.klases skolēni Terēza Elza Rone – Māra Cielēna „Laupītājs”, Renārs Rainers Biezbārdis – Rasma Urtāne „Ķēniņa meitas”, Sandija Liepa – Pēteris Brūveris „Datorvīrusa dziesma” , 5.klases skolēni  Nikola Markovska –  Vilis Plūdonis „Sniegavīrs”, Evelīna Tirzmaliete –  Monta Meijere „Vakars pie mana loga”, Harijs Jānis Pluģis – Arvīds Skalbe „Baltie bērzi”, 6.klases skolnieces- Amanda Grundane – Imants Ziedonis „Neviens nevienam nepieder”, Iluta Rubene – Leina Markevica „Pasaule, kur eņģeļa nav neviena”. Šajā klašu grupā 1. vietu izcīnīja Renārs Rainers Biezbārdis un arī viņš pārstāvēs Madlienas vidusskolu Ogres novadā.

7.- 9. klašu grupu pārstāvēja četras meitenes  no 7. un 8. klases. 7. klases Alise Pētersone ar Rasma Urtānes dzejoli „Bērnības smarža” un Ieva Rābe ar Imanta Ziedoņa dzejoli „Es mīlu tavas acis”. 8. klases skolniece Annija Kļava skaitīja Lailas Meinardes dzejoli „Aiz mana loga”, bet Elīza Liepiņa runāja „Ezera monologu”. Šajā klašu grupā spēcīgāka un izteiksmīgāka bija Elīza Liepiņa,  kura ieguva 1. vietu.

Vidusskolas grupā piedalījās Elīza Rasma Bičevska  no 10.klases ar Imanta Ziedoņa dzejoli „Palīdziet atrast man mieru”, Jogita Lazdiņa no 11. klases ar Aleksandra Čaka „Kioski” un  12. klases skolniece  Ketija Povha ar  Imanta Ziedoņa dzejoli „Par pašapziņu”. Šajā klašu grupā 1. vietu ieguva Jogita Lazdiņa.

Katrs skolēns saņēma mazu piemiņas balvu par piedalīšanos konkursā.

Paldies visiem skolēniem, kas bija gatavojušies un piedalījās skatuves runas konkursā! Paldies arī žūrijai, kas vērtēja katra skolēna sniegumu!