ZZ Čempionāta fināls

Madlienas vidusskolas 5. klase pieteica savu dalību ZZ Čempionātā. ZZ Čempionāts bija mūsu lielākā un grandiozākā aktivitāte šajā mācību gadā. Dalības mērķis – stiprināt skolēnos prasmi strādāt komandā, veidot pārliecību, cik svarīga ir vienota un saliedēta komanda, veicināt un attīstīt līderu prasmes. ZZČ palīdz veidot mūsu sabiedrību uzņēmīgāku, drosmīgāku un darboties spējīgāku.
Pieteikšanās jeb mājasdarba posms sākas 19. februārī. Pretendēt uz vietu ZZČ pusfinālā varēja visas tās klašu komandas, kuras reģistrējās un izpildīja mājasdarbu līdz 17. martam. Šogad klasēm mājasdarba uzdevums bija izdomāt “uzvaras kustību” – unikālus dejas soļus un tos iemūžināt 15 sekunžu garā video.

Mums izdevās iekļūt pusfinālā. Pusfināls norisinājās digitāli. Tajā bija jāizpilda 5 dažādi uzdevumi: 3 individuālais uzdevumi

– ZE ALIAZ
– Elektrodrošības pāru spēle
– TELE 2 ātrumspēles (4 dažādas),

kā arī divi klases darbi:

– Jāizpilda FIZMIX eksperiments, jānofilmē, jāizskaidro un jānosūta
– Jāizveido savas klases karogs, kuru finālisti saņēma izprintētā veidā.

Arī mēs ieguvām savu klases karogu, jo iekļuvām finālā. Fināls norisinājās 3 dienas pa klašu grupām.

23. maijā uz sporta kompleksu “333” Ropažu novadā devās 180 spēcīgākās un radošākās klases 5. – 6. klašu grupā no visas Latvijas. Starp šīm komandām bijām arī mēs. Tur klasēm bija sagatavoti aizraujoši uzdevumi – 8 aktivitāšu zonas visas dienas garumā.

Līdz galvenajai balvai mums vēl ir tāls ceļš ejams, taču liels prieks par to, ka saņēmām brīvo aktivitāšu izcilnieku balvu no Valsts Policijas. Bez tam Harijs tika pie jaunas Kendamas. Un kur nu vēl slavenā grupa „Bermudu divstūris!” Fantastiskas emocijas, prieks par paveikto!

Paldies vecākiem, īpaši, Ilzei Smilškalnei par vienotas formas sarūpēšanu! Paldies arī 11. klases jauniešiem Ancei Ikauniecei, Tincei Mūrniecei un Verneram Cilevičam par atbalstu video tapšanā.

5. klases audzinātāja Ligita Ridūze