45. izlaidums – 2019

Mazliet citādāk nekā līdz šim bija ierasts mūsu skolā – šajā mācību gada nogalē abas Madlienas vidusskolas absolventu klases vienojās par vienu izlaiduma dienu – 15. jūniju, un tā arī notika. Skaistā, saulainā sestdienas pēcpusdienā atšķirīgos laikos visi tika mīļi aicināti uz Madlienas vidusskolu, kur smaržoja pēc meijām, peonijām, rozēm un lilijām. Visi saposušies, satraukušies un laimīgi.

Plkst. 14.00 izlaidums notika 12. klasei. Vidusskolu absolvēja 10 skolēni – Henrijs Augšpuls, Raimonds Batura, Elvis Grāps, Māra Kļaviņa, Rainers Kriškāns, Jānis Mežapuķe, Ketija Povha, Eduards Praličs, Sonora Sproģe un Annija Studere, savukārt plkst. 17.00 izlaidums notika 9. klasei. Apliecību par pamatskolas beigšanu saņēma Krišs Bičevskis, Katrīna Ivonna Fišere, Agnese Jēgere, Kristers Kristjansons, Ralfs Kriškāns, Keita Kūriņa, Morics Ločmelis, Kerija Kristīne Lūse, Edgars Mežajevs, Diāna Pimčonoka, Arita Semjonova, Krista Streile, Linda Šķēla, Oskars Veļigurskis, Zenta Vītola, Mariko Vītoliņa, Krists Reinards Zariņš un Ivo Baltacis.

Absolventi klātesošajiem bija sarūpējuši mīļus vārdus, skaistas dziesmas un laba vēlējumus. Pateicības vārdus viņi veltīja saviem skolotājiem, kuri visus šos gadus ir bijuši kopā gan veiksmēs, gan neveiksmēs, mācījuši zināšanas, dzīves gudrības un to, kur rodama patiesā laime. Ar mīļiem apskāvieniem un ziediem tika sveikti vecāki un vecvecāki. Siltus ceļa vārdus absolventiem veltīja audzinātājas – 9. klasei Daiva Lūse un 12. klasei Anita Jākabsone. Madlienas vidusskolas direktors Edgars Viņķis aicināja visus domāt par nākotni un darba iespējām, jo tas nemainīgi ir visas dzīves pamatu pamats. Madlienas pagasta pārvaldes vadītājs Ojārs Atslēdziņš vēlēja absolventiem doto dzīves laiku izmantot lietderīgi, atrodot pareizo ceļu, vecākiem – atbalstīt savus bērnus, bet skolas kolektīvam pateicās par ieguldīto darbu audzināšanā un skolēnu izglītošanā.

12. klases izlaidumu ar lieliskām dziesmām kuplināja virtuozais dziedātājs Ainārs Bumbieris, bet 9. klases izlaidumā mūs visus priecēja brīnišķīgā Estere Ozoliņa. Visbeidzot mūsu kopīgs vēlējums un dzīves atziņa visiem šī gada absolventiem, aizejot lielajā dzīvē: „Katram pumpuram ir vajadzīgs laiks, saule, gaiss un mitrums, lai uzziedētu un nestu sēklas. Tā arī mēs savas vēlmes ar varu nevaram īstenot. Neatlaidība un sīksta pacietība vainago darbu un palīdz arī mazā dārzā izaudzēt krāšņas rozes.” (Z.Mauriņa)