Lasīšanas stafete

Visas vasaras garumā norisinājās izdevniecības ZvaigzneABC rīkotais konkurss “Lasīšanas stafete”, kurā ar lielu aizrautību piedalījās Terēza Elza Rone. Terēzas iedvesmoti tajā iesaistījās arī māsa Patrīcija Anna un Kristers Kārlis. Konkursa laikā Terēza izlasīja 32 grāmatas, Patrīcija 8, bet sešgadnieks Kristers Kārlis 3 grāmatas. Par visām grāmatām tika rakstītas atsauksmes.

22. augustā uz kuģa Romantika notika Lasīšanas stafetes Noslēguma pasākums.
Uz kuģa pulcējās vairāk nekā 400 lasītāji, viņu vecāki , bibliotekāri, rakstnieki, tulkotāji un mākslinieki.

Terēza Elza ieguva Žūrijas Speciālbalvu, par kuru bija ļoti priecīga un atzina, ka arī nākošajā gadā turpinās piedalīties.

Vislielākais paldies bērnu vecākiem Lienai un Guntim Roņiem par neizsīkstošu enerģiju savu bērnu pilnveidošanā!