Starpnovadu pedagogu sporta spēles Madlienā

27. augustā Madlienas vidusskolas kolektīvs uzņēma starpnovadu 25. sporta spēļu dalībniekus – skolotājus no 24 pirmskolas un vispārējās izglītības iestādēm. Atkalredzēšanās prieks un kopā būšana visas dienas garumā, aktīvi piedaloties dažādās sportiskās aktivitātēs, sniedza enerģijas lādiņu jaunā mācību gada sākumam.

Sporta spēles tika atklātas ar spēļu karoga pacelšanu skolas pagalmā, kopīgu valsts himnas dziedāšanu, Ogres novada sporta centra direktores Dzirkstītes Žindigas uzrunu, kā arī statpnovadu arodbiedrības vadītājas Velgas Kalniņas uzmundrinājumu un namatēva, Madlienas vidusskolas direktora Edgara Viņķa, sveicienu kolēģiem – skolu aktīvākajiem sporta entuziastiem. Uzklausot sporta spēļu galvenās tiesneses Ritas Pučekaites vadošos norādījumus, sporta spēles varēja sākties. „Šautriņas”, „Piezvani priekšniekam”, „Nepareizais ķengurs”, „Pērļu zvejnieki”, „Stabulīte” u.c. – šādās interesantās un radošās aktivitātēs un interesantās sarunās tika pavadīta saulaina, spraiga un interesanta diena visiem vairāk nekā 300 sporta spēļu dalībniekiem. Mirkli pirms apbalvošanas Madlienas vidusskolas skolēnu un absolventu instrumentālais ansamblis „Tikai runājiet” skolotājas Ivetas Mežajevas vadībā sniedza emocionālu koncertpriekšnesumu. Un tad kopā ar citiem pārsteigumiem – 1. vieta Ogres novada sporta centram, 2. vieta Jumpravas pamatskolai, 3. vieta Madlienas PII „Tautenītis”.

Pēc spēļu karoga svinīgas nolaišanas Madlienas vidusskolas direktors E. Viņķis un galvenā tiesnese R. Pučekaite sporta spēļu karogu nodeva Mazozolu skolas pārstāvjiem! Uz tikšanos 2020. gadā Mazozolos!

Paldies visiem Madlienas vidusskolas darbiniekiem par spēļu nodrošināšanu un kvalitatīvu norisi. Īpašs paldies skolotājai Ritai Pučekaitei par radošu iedvesmu un organizatorisko darbu spēļu  kvalitatīvā nodrošināšanā.

Madlienas vidusskolas direktors Edgars Viņķis
Foto-Guna Brīvule