Skrējiens “Madlienas veselības apļi 2019”

Lai popularizētu veselīgu dzīvesveidu un skriešanu kā vienu no vieglatlētikas disciplīnām, kā arī lai noskaidrotu Madlienas pagasta un apkārtnes labākos veselības skrējējus, Madlienas stadionā jau 10. gadu notika skrējiena cikls „Madlienas veselības apļi 2019”.

Ikviens interesents visu vasaru – no 5. maija līdz 26. septembrim katru ceturtdienu plkst. 19.00 varēja pievienoties 30 minūšu izturības skrējienam. Vismaz reizi uz starta līnijas kopumā šogad stājās 44 skrējēji. Izturīgākie skrējēji pa grupām:

pirmsskola – Rihards Dišereits, noskrieti 127 apļi, Ričards Aleks Rudņiks – 36 apļi, Rainers Trainis – 23 apļi.

1.–4. klases meitenes: Sandija Liepa – 188 apļi, Agnese Laizāne – 164 apļi, Alise Žurēviča – 127 apļi. Zēniem šajā grupā pirmajā vietā Markuss Masiulis – 174 apļi, Niks Rābe – 41 aplis, Oskars Kaķītis – 30 apļi.

5.–8. klases meitenes: Marta Graudiņa – 200 apļi, Sofija Rudņika – 44 apļi, Dārta Traine – 46 apļi. 5.–8. klašu grupā zēniem uzvarētājs Roberts Boreiko ar 172 apļiem, Mareks Laizāns 125 apļi, Elvis Dišereits 30 apļi.

Pieaugušo grupā nepārspēta bija Valentīna Malnača ar 240 apļiem.

Cītīgākie skrējēji tika apbalvoti ar diplomiem, Ogres novada sporta centra kausiem un trenera Jevgēnija Liepas sarūpētajām medaļām. Paldies Ogres novada sporta centram, kas atbalsta
šādas aktivitātes arī laukos. Paldies Laurim Liepam par diplomu izgatavošanu un foto. Uz tikšanos nākamajā gadā!

Guna Brīvule
Foto – Lauris Liepa