Sporta diena „Kopā jautrāk”

3. oktobrī pulksten 10.00 Madlienas vidusskolā norisinājās sporta dienas pasākums sākumskolai (1.–4. klase), kurā piedalījās apmēram 65 bērni. Šo sporta dienu organizēja skolotāja Rita Pučekaite, un viņai palīdzēja 9. klase, kuri bija tiesneši un atbildīgie par visiem 11 kontrolpunktiem. Sporta dienā bija 11 dažādi uzdevumi, kuros bērni varēja pārbaudīt prasmes aktīvi darboties. Pavisam kopā bija 8 komandas, kurās galvenie kapteiņi bija bērni no ceturtās klases. Tās bija jauktās komandas. Šis sporta pasākums bija sākumskolai, jo iepriekšējais skolēnu pašpārvaldes rīkotais skrējiens “Aizej tur, nezin, kur…” bija organizēts 5.–12. klasei. Ar skolotāju Ritu Pučekaiti ceram ieviest jaunu tradīciju sākumskolas mazajiem ķipariem. Mums, 9. klasei, bija liels gods piedalīties pasākuma organizēšanā, esam priecīgi, ka varējām palīdzēt izklaidēt mazākās klase skolā, lai arī viņiem skolas dzīve būtu jautrāka un pidzīvojumiem bagātāka. Paldies skolotājai Ritai, ka deva mums iespēju pierādīt sevi.

Elīza Liepiņa, 9.kl.