Spēka diena 2019

Spēka diena Madlienas vidusskolā notika 11. novembrī – Lāčplēša dienā. Tas ir mūsu skolas tradicionāls pasākums, kur pārbauda klašu spēku virves vilkšanā. Savstarpēji sacentās trīs klašu grupas – sākumskolas klases (1. līdz 4. klase), pamatskola (5. līdz 8. klase) un vidusskolas grupa (9. līdz 12. klase).

Sākumskolā nepārspēta palika 1. klase. Ļoti liels prieks par mazo pirmklasnieku drošsirdību stāties pretī lielākiem bērniem. Viņi bija ieradušies lielā skaitā un paši, paši stiprākie. Malači – pirmīši!
Pamatskolas grupā, izmantojot sava vecuma priekšrocības, pirmo vietu ieguva 8. klase, bet vidusskolas grupā stiprāka izrādījās 9. klase. Tas arī bija pārsteidzoši, jo viņi bija jaunākie savā grupā.

Spēka dienas virves vilkšanas pārbaudījumu papildināja līdzjutēju atbalsta saucieni, pozitīvisma un prieka pilni. Ar visskaļākajiem līdzjutējiem izcēlās 3. klase.

Liels prieks par šādas tradīcijas ieviešanu mūsu skolā, jo tādējādi mēs godinām tos stipros vīrus, kas sargāja Latviju!

Terēza Elza Rone, skolēnu pašpārvalde