Ogres novada Jauniešu gada balva 2019

2019. gada 7. decembrī Ogres novada Kultūras centrā norisinājās Ogres novada Jauniešu domes organizēts pasākums – Ogres novada Jauniešu gada balva 2019.

Madlienas vidusskolas skolēnu pašpārvalde no Madlienas izvirzīja 5 jauniešus 6 nominācijām: Jaunietis pagastā – Māra Kļaviņa, Jaunietis sev – Edgars Mežajevs, Jaunietis skolotājs – Anna Stauža, Jaunietis sportā – Emīls Smilškalns, Jaunietis kultūrā – Tince Mūrniece un Jauniešu organizācija – Madlienas vidusskolas skolēnu pašpārvalde.

Sīvā cīņā un konkurencē nominācijā „Jaunietis pagastā” galveno balvu saņēma Māra Kļaviņa. Balvu pasniedza Ogres novada pašvaldības izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs Artūrs Mangulis. Viņš uzsvēra, ka kādreiz arī pats bijis jaunietis pagastā, ar ko lepojas: „Novēlu jums komunicēt arī ar pilsētas jauniešiem, jo jums ir daudz ko smelties vienam no otra.”

Tince Mūrniece