Skatuves runas konkurss svešvalodās

28. janvārī Madlienas vidusskolā norisinājās skatuves runas konkurss svešvalodās, kurā piedalījās skolēni no 4. līdz 12. klasei, deklamējot pašu izvēlētus dzejoļus krievu un angļu valodā. Krievu valodā dzejoļus skaitīja 7 skolēni un angļu valodā – 8, no kuriem 12. klases skolniece Jogita Lazdiņa uzstājās abās svešvalodās. Pasākums iesākās ar 5. klases skolnieces Terēzas Elzas Rones iesūtītu video uzstāšanos, jo saslimšanas dēļ Terēza nevarēja ierasties klātienē. Uzstāšanos vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija svešvalodu skolotājas Dzidra Leitāne, Sandra Roga un Dina Vēze un 12. klases skolnieces Līga Liepiņa un Annija Augšpule.

Kamēr žūrija apkopoja rezultātus, skatītājus priecēja 10. un 6. klases skolēnu uzstāšanās ar muzikālu uzvedumu angļu valodā. To sagatavoja 10. klases skolēni skolotājas Ivetas Mežajevas vadībā.
Pirmo vietu angļu valodā ieguva 11. klases skolniece Elīza Rasma Bičevska un pirmo vietu krievu valodā – 12. klases skolniece Jogita Lazdiņa. Veicināšanas (simpātijas) balvas turpmākai attīstībai un dalībai tika pasniegtas 6. klases skolniekam Patrikam Nikolajam Ozoliņam angļu valodā un 11. klases skolniecei Ivandai Gurinovičai krievu valodā.

Liels paldies visiem par dalību un iesaistīšanos!

Dina Vēze