Valsts. Balsts. Salds.

11. klases skolēni piedalās Eiropas kustības Latvijā izlaušanās spēlē „Valsts. Balsts. Salds.”

20. februārī Madlienas vidusskolas 11. klases skolēni piedalījās izlaušanās spēlē “Valsts. Balsts. Salds.” Ogres novada Kultūras centrā. Četru stundu garumā mēs, 11. klases skolēni, ieguvām jaunas zināšanas, nostiprinājām jau esošās un uzlabojām komunikācijas prasmes, veicot dažādus uzdevumus. Madlienieši aktīvi iesaistījās aktivitātēs un ar godu pārstāvēja savu skolu. Diskutējām par tādām tēmām kā demokrātija, pilsoniskā līdzdalība, likumdošana un aktuālie sabiedriskie un politiskie procesi. Pasākumā iegūtā pieredze mums, jauniešiem, noderēs, lai argumentēti pārliecinātu citus par savu viedokli un būtu konkurētspējīgi mūsdienu sabiedrībā, darbojoties gan Latvijā, gan Eiropas Savienībā, piedaloties Vēstnieku skolas projektā, kurā esam iesaistījušies lielākā daļa klases. Paldies pasākuma rīkotājiem un atbalstītājiem par iespēju gūt jaunu pieredzi un zināšanas.

Linda Smilškalne, 11. kl.