Konkurss “Brīvība, mana un mūsu…”

Tuvojoties deklarācijas “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu” trīsdesmitgadei, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) Tautas frontes muzeja nodaļa un 4. maija Deklarācijas klubs aicināja skolēnus piedalīties vizuālo darbu un dzejas konkursā “Brīvība, mana un mūsu”, parādot, ko viņiem nozīmē brīvības ideja. Skolēni savos darbos atspoguļoja, cik skaistā, dziedošā, ziedošā un iespēju bagātā zemē mēs dzīvojam, cik svarīga mums ir tās brīvība un neatkarība. Paldies visiem skolēniem, kas piedalījās konkursā. No 243 skolēniem (24 Latvijas skolas) arī Madlienas vidusskola ieguva godalgotas vietas.

Sveicam Keitu Lamberti ar iegūto 3. vietu 8.–9. klašu grupā un Jogitu Lazdiņu ar iegūto 3. vietu 10.–12. klašu grupā.

Vēstures skolotāja Anita Jākobsone