Award talka Likteņdārzā

19. septembrī Pasaules talkas dienā Madlienas vidusskolas Award pulciņa dalībnieki kopā ar citām Award Latvija vienībām piedalījās ikgadējā talkā Likteņdārzā.

Kopā 90 talcinieki no visas Latvijas sagatavoja kociņus ziemai, mielojās ar gardu zupu un devās ekskursijā pa Likteņdārzu. Paldies aktīvajiem jauniešiem par atsaucību un darbu!

Latvijā Edinburgas hercoga starptautisko jauniešu pašaudzināšanas programmu Award īsteno Valsts izglītības satura centra licencētās skolas, jauniešu centri, novadu domes un biedrības. Ikvienam jaunietim, kurš vēlas iegūt The Duke of Edinburgh’s International Award (Edinburgas hercoga starptautisko apbalvojumu), ir jāizveido individuāla izaugsmes programma, kuru veido četras jomas – brīvprātīgais darbs, fiziskā sagatavotība, prasmes un piedzīvojumu ceļojums -, bet zelta līmenī papildus četrām pamatjomām ir jāizstrādā un jarealizē projekts. Bronzas, sudraba vai zelta Edinburgas hercoga starptautisko apbalvojumu īpašā apbalvošanas pasākumā saņem tie, kas ir sasnieguši visus pašu izvirzītos mērķus

Justīne Linde