Dzimtene mana!

Lai man laime ir – dot tev un dāvāt,
Nevis nelaime – prasīt un ņemt!
Lai man laime ir – mīlēt un radīt,
Nevis nelaime – postīt un graut!
(Māra Zālīte)

Neskatoties uz to, ka 7. klases skolēniem rit attālināto mācību process, mēs atradām iespēju būt kopā un svinēt svētkus Latvijai.

11. novembra pēcpusdienā nolikām svecītes pie tēlnieka P. Bandera veidotā pieminekļa brīvības cīņās kritušajiem Madlienas draudzes varoņiem, kā arī kopīgi pārrunājām vēsturiskos notikumus un pieminekļa tapšanas vēsturi. Tā kā 13. novembrī ir dzimšanas diena Madlienas dižgaram, gleznotājam Kārlim Hūnam, tad apmeklējām arī mākslinieka piemiņas vietu. Mācību stundas noslēgumā pie pagastmājas par godu Lāčplēša dienai izveidotajā Latvijas kontūrā ar svecītēm norādījām Madlienu.

18. novembrī skolēni kopā ar vecākiem un pārējiem pagasta iedzīvotājiem piedalījās Gaismas ceļa veidošanā, priecājās par Madlienas svētku rotu un veidoja kolāžas.

Paldies par kopā būšanu un brīnišķīgajiem darbiem!

Skolotāja Ligita Ridūze.