Veiksme zīmējumu konkursā

2020. gada sākumā uzņēmuma grupa „Repharm” aicināja piedalīties konkursā „Vesels, kustīgs, laimīgs – 2020”. Pirms tam bija jāiepazīstas ar spēli „Veselībnieks”, kurā bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par cilvēka ķermeņa uzbūvi, orgānu sistēmām, dzīvības procesiem organismā, uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Spēles mērķis nebija pārbaudīt zināšanas, bet gan izzināt un saprast. Kad spēle izspēlēta, atlika ķerties pie zīmēšanas. Atsaucoties konkursa veidotāju ieteikumiem, zīmējumā bija svarīgi atspoguļot savu skatījumu uz to, kā būt aktīvam, kam ir nozīme, lai cilvēks justos labi, būtu vesels, kas sniedz prieku un dara laimīgu.

Arī Madlienas vidusskolas skolēni piedalījās konkursā un iesūtīja organizatoriem savus zīmējumus. Divpadsmit uzvarētāju darbi ir aplūkojami jaunajā „Repharm” veidotajā kalendārā 2021. gadam. Prieks, ka jūlija mēnesī varēsim priecāties par Aigas Rudzgailes zīmējumu, bet septembra mēnesī – par Ievas Kleinbergas zīmējumu. Abas ir 6. klases skolnieces, un iedvesmotāja piedalīties konkursā – audzinātāja Anita Jākobsone. Lai veiksme turpmāk!

Zinta Saulīte